• Centrum Informatyki "ZETO" S.A.
    ul. Skorupska 9
    15-048 Białystok
  • 85 74 83 200
  • 85 74 83 303, 85 73 25 472
  • zeto@zeto.bialystok.pl
  • NIP: 542-020-28-07
    KRS: 0000012499
  • Godziny pracy: 8.00 - 16.00
    Salon firmowy: 8.00 - 16.00

Kontakt do poszczególnych działów

Systemy dla administracji i oświaty

Podlaska Platforma Edukacyjna
ppe@zeto.bialystok.pl
85 74 83 272

System Fiskus.net
fiskus@zeto.bialystok.pl
85 74 83 208, 309

Dedykowane systemy dla administracji
administracja@zeto.bialystok.pl
85 74 83 281

Dedykowane systemy dla oświaty
oswiata@zeto.bialystok.pl
85 74 83 204, 271

Systemy dla Branży Mleczarskiej

mleko@zeto.bialystok.pl
85 74 83 279

Zintegrowane systemy zarządzania (HIS, ERP)

erp@zeto.bialystok.pl
85 74 83 356

Integracje systemowe i outsourcing usług informatycznych

Integracje systemowe
integracje@zeto.bialystok.pl
85 74 83 214, 238

Outsourcing
outsourcing@zeto.bialystok.pl
85 74 83 347

Zarządzanie procesami biznesowymi ProcEnt

Zarządzanie procesami biznesowymi ProcEnt
procent@zeto.bialystok.pl
85 74 83 325, 317, 331

Sprzęt komputerowy

Sprzedaż hurtowa
dystrybucja@zeto.bialystok.pl
85 74 83 269

Serwis sprzętu komputerowego
serwis@zeto.bialystok.pl
85 74 83 237

Sklep komputerowy w Białymstoku (Skorupska 9)
sklep@zeto.bialystok.pl
85 74 83 240

Zapytania ofertowe, Zamówienia publiczne
oferty@zeto.bialystok.pl
85 74 83 344

Systemy fiskalne

kasy@zeto.bialystok.pl
85 74 83 259, 288

Technologie budynkowe

Ofertowanie
ofertowanie@zeto.bialystok.pl
85 74 83 357, 250

Serwis
ofertowanie@zeto.bialystok.pl
85 74 83 247, 372

Realizacja instalacji
realizacje@zeto.bialystok.pl
85 74 83 366, 353

Kadry

kadry@zeto.bialystok.pl
85 74 83 380, 226

Marketing

marketing@zeto.bialystok.pl
85 74 83 300

Reklamacje


85 74 83 300