Firma Sage jest wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych w Polsce. Sztandarowym produktem spółki jest rodzina programów składających się dwie linie produktowe: System Symfonia oraz System Zarządzania Symfonia ERP. Firma wchodzi w skład Grupy Sage notowanej na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Grupa ta należy do grona trzech największych dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie na świecie. Rozwój lokalnych rozwiązań, optymalnie dostosowanych do specyfiki danego kraju i potrzeb przedsiębiorstw, wyróżnia jej strategię spośród wielu firm na całym na świecie.

System Symfonia tworzy rodzina produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności. Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Zastosowanie Symfonii w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych.

Firmom, posiadającym rozbudowane procedury i złożone procesy biznesowe proponujemy System Zarządzania Symfonia ERP  – zaawansowane narzędzie klasy ERP. To funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie usprawnia działanie firmy w kluczowych, dla jej działalności operacyjnej, obszarach. Kompleksowe i skalowalne rozwiązania Symfonia ERP  przyczyniają się do wzrostu efektywności i optymalizacji zasobów oraz kosztów funkcjonowania większej organizacji. Dostarczają spójną informację zarządczą oraz pozwalają elastycznie reagować na zmiany rynkowe.

Startujesz z własnym biznesem, prowadzisz działalność gospodarczą lub małą firmę? Sprawdź rozwiązania zaprojektowane dla Ciebie. Proste rozwiązania informatyczne, które usprawnią funkcjonowanie Twojej firmy bez względu na profil działalności. Ułatwią wystawianie dokumentów, prowadzenie małej księgowości, obsługę sprzedaży i pozwolą Twojej firmie pozyskać lojalnych klientów. Zapoznaj się z programami linii Symfonia Start

Wszystkie aplikacje firmy Sage mogą pracować samodzielnie lub współpracują ze sobą tworząc zintegrowany system informatyczny. Są one otwarte na współpracę z rozwiązaniami dedykowanymi konkretnym branżom w tym także aplikacje innych producentów jak również ściśle współpracują z pakietem MS Office.

Jakość i skuteczność zastosowanych rozwiązań sprawiają, że systemy Sage są dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przedsiębiorstw w Polsce.

Jakość produktów i usług oferowanych przez Sage Sp. z o.o. potwierdzają liczne referencje i długoletnia współpraca z Klientami, a także unikalne nagrody, certyfikaty, statusy partnerskie przyznane przez środowiska opiniotwórcze i światowych dostawców technologii. Firma została wyróżniona m.in. statusem Microsoft Gold Certified Partner, Medalem Europejskim przyznanym przez Business Centre Club.

System Symfonia posiada Rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oraz Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Więcej informacji na stronach producenta oprogramowania - firmy Sage.