Sale dydaktyczne


W naszej ofercie posiadamy przestronne i nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe.


Charakterystyka pracowni

Do Państwa dyspozycji przekazujemy 3 przestronne sale szkoleniowe oraz salę konferencyjną. Każda z sal szkoleniowych wyposażona jest w 16 stanowisk pracy oraz dodatkowe stanowisko „nauczycielskie”. Wszystkie komputery podłączone są do Internetu z szybkim łączem. Sale wyposażane zostały w tablice suchościeralne, flipchart, oraz projektor multimedialny. Sala konferencyjna o powierzchni 90 m2, wyposażona jest w rzutnik, ekran i flipchart, zapewnia do 70 miejsc siedzących w układzie kinowym. Ponadto jesteśmy Laboratorium Mobilnym ECDL, dzięki czemu w naszym Ośrodku Szkoleniowym mogą odbywać się egzaminy Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych.

Oferujemy wynajęcie laptopów na szkolenia realizowane poza naszą siedzibą.

 

Zaplecze gastronomiczne

 
Korzystając  z naszych sal mają Państwo również dostęp do Pomieszczenia socjalnego o powierzchni 56 m2 z miejscem na barek kawowy. Na terenie naszej jednostki znajduje się również bufet, gdzie serwowane są obiady w atrakcyjnej cenie.

Cennik

  Cena za godzinę najmu*

Cena za dzień*

(powyżej 5 godzin)

Sala szkoleniowa 25 zł 200 zł
Pracownia komputerowa 40 zł 340 zł
Sala konferencyjna 40 zł 340 zł
Sprzęt komputerowy 10 zł (za jeden komputer za jeden dzień)

* Podane ceny są cenami netto i należy doliczyć 23% podatek VAT. 

Dodatkowo oferujemy Państwu przygotowanie przerw kawowych. Cena przerwy uzależniona jest od wybranego cateringu zaproponowanego w ramach przerwy.