infosystem

Poznaj najlepsze rozwiązania dla samorządów oraz podmiotów z sektora finansów publicznych. Sprawdzone i stosowane każdego dnia w kilku tysiącach jednostkach w całej Polsce. Mamy dla Ciebie produkty zgodne z obowiązującym prawem, znacznie oszczędzające czas, zapewniające bezpieczeństwo i nowoczesność.

 

 

Oferujemy systemy działające w środowisku Windows, w pełni wykorzystujące jego możliwości. Systemy te wykorzystują nowoczesne bazy danych w wielu powszechnych formatach (Firebird, InterBase, Oracle, Informix, SQL Server, ODBC) funkcjonując w architekturze klient-serwer. Wdrażane są programy finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, programy podatkowych, z nowoczesnym modułem księgowym. Firma rozwija programy księgowe, dla wydziałów handlu i usług, straży miejskiej, do prac kancelaryjnych. Integrujemy poszczególne moduły. Wszystkie programy firmy INFO-SYSTEM mają możliwość pracy w sieci, z dowolną liczbą końcówek. Posiadają także możliwość zasilania własnych baz danych informacjami, pochodzącymi z Ewidencji Ludności, Ewidencji Pojazdów oraz Ewidencji Gruntów. Informacje z programów podatkowych mogą być wykorzystywane w nowoczesnych systemach informacji o terenie (GIS).

Programy działają w kilkuset jednostkach samorządu terytorialnego oraz kilkuset instytucjach im podległych (m. in. straż miejska, szkoły) oraz w innych firmach, w których niezbędne jest właściwe działanie programów księgowych, płacowych i innych.

Proces tworzenia i rozwoju aplikacji wspierany jest kilkunastoletnim doświadczeniem stałej współpracy z klientami. Wiedza o specyfikacji pracy i potrzebach użytkowników, a także wieloletnie doświadczenie wyznaczają cele dla wdrażanych projektów. Oprogramowanie projektujemy przy pomocy nowoczesnych narzędzi CASE. Aplikacje w pełni wykorzystują możliwości środowiska graficznego systemu operacyjnego Windows.

Aplikacje opierają się na nowoczesnej i wydajnej bazie danych SQL Firebird, dostępnej na zasadzie Open Source, z możliwością pracy w środowiskach Windows i Linux. Dzięki skalowalności aplikacji, dla bardziej wymagających klientów udostępniamy wersje wykorzystujące bazę Oracle. Poniżej prezentujemy ofertę na oprogramowanie.

 

 

System kadrowo – płacowy

Kadry i Płace Kadry i Płace
System kadrowo – płacowy Kadry i Płace umożliwia prowadzenie rozbudowanej kartoteki pracowników, zawierającej szczegółowy i rozbudowany zestaw danych.

Systemy księgowe

Egzekucje Egzekucje
Zarządzanie wierzytelnościami, przygotowanie i ewidencjonowanie korespondencji dotyczącej egzekucji należności oraz przesyłanie danych do Krajowego Rejestru Długów, to najważniejsze funkcje nowego produktu firmy INFO-SYSTEM – systemu Egzekucje. Współpracuje on z systemem Księgowości Zobowiązań.

FiK Finanse i Księgowość
Oto rozbudowane narzędzie do obsługi księgowości dla jednostek niebudżetowych. Jest to odpowiednik programu Księgowość Budżetowa i Planowanie przeznaczonego dla jednostek budżetowych. Ten program również współracuje z systemami WIZJA i BeSTi@.

Kasa Kasa

Program stworzony do usprawnienia obsługi gotówkowej w urzędzie. Bieżące zestawienie obrotów, wykaz rodzajów wpłat i wypłat oraz integracja z systemami księgowymi - tym charakteryzuje się to wygodne rozwiązanie.

KBiP Księgowość Budżetowa

Przedstawiamy rozbudowane narzędzie dla jednostki samorządowej. Dzięki niemu poprowadzisz księgowość zadaniową z uwzględnieniem naliczania inwestycji. Program zapewnia sprawozdawczość współpracującą m.in. z systemem WIZJA i BeSTi@.

Kszob Księgowość Zobowiązań
Narzędzie dla samorządów przeznaczone do rozliczania zobowiązań dłużników. Dzięki integracji z innymi programami zautomatyzujesz obsługę w swojej jednostce. Księgowość Zobowiązań to m.in. ewidencja dłużników, wykazywanie stanu i umarzanie czy rozkładanie należności na raty.

materiały Materiały
Ewidencja materiałów, zarówno w ujęciu cenowym, jak i wartościowym, odpowiednie ich grupowanie - to podstawowe cechy programu ułatwiającego procesy logistyczne w firmie.

rejvat Rejestr VAT
Wystawienia e-deklaracji VAT-7 i cykliczne tworzenie dokumentów sprzedaży, współpraca z drukarką fiskalną, opracowywanie zestawień - to tylko niektóre z zalet programu Rejestr VAT. Skorzystaj z innowacyjnego rozwiązania.

sprawozdania Sprawozdania
Wystawienia e-deklaracji VAT-7 i cykliczne tworzenie dokumentów sprzedaży, współpraca z drukarką fiskalną, opracowywanie zestawień - to tylko niektóre z zalet programu Rejestr VAT. Skorzystaj z innowacyjnego rozwiązania.

ST Środki Trwałe
Zautomatyzowanie prowadzenie kartoteki, obsługa dokumentów oraz gromadzenie danych do raportów - oto cechy programu służącego do zarządzania środkami trwałymi. Programiści przygotowali też narzędzia służące przeprowadzeniu inwentaryzacji.

umowyfv Umowy FV
Przyspiesz pracę urzędu dzięki wygodnemu obiegowi dokumentów. Poszczególne wydziały rejestrują faktury i umowy, a księgowość na bieżąco zajmuje się sprawozdawczością i kontrolą.

upk Uniwersalny Program Księgujący
Pracownicy urzędu nie muszą już powiązywać setek operacji bankowych z konkretną należnością. Przygotowaliśmy ułatwienie w postaci zautomatyzowania księgowań z blankietów przelewów spersonalizowanych dla każdego podatnika.

upkmini Uniwersalny Program Księgujący mini
100 przelewów do zaksięgowania? Dla naszego programu to nic trudnego. Zamiast odręcznego sprawdzania wyciągów bankowych wybierz szybkie, bezbłędne narzędzie, dzięki któremu oszczędzisz czas.

wizja Wizja
Spełnij wymagania ustawy o finansach publicznych z naszym programem wspomagającym tworzenie WPF. Skarbnikom jednostek samorządowych oddajemy narzędzie wyposażone m.in. w budżetowanie klasyczne i zadaniowe, listę przedsięwzięć oraz finansową analitykę zarządczą.

Systemy wymiarowe

auta Auta
Automatyczne naliczanie podatku po wskazaniu kont, łatwe tworzenie zestawień zaległości, pobieranie zewnętrznych danych m.in. z wydziału komunikacji – to funkcjonalności programu przeznaczonego do naliczania daniny od środków transportowych.

czynsze Czynsze
W tym programie nie tylko wyliczysz opłatę na podstawie podanych, w pełni konfigurowalnych parametrów, lecz także łatwo sporządzisz zestawienie dłużników. Aplikacja zapewnia ciągła wymianę informacji dzięki integracji z systemami księgowymi i bazą danych.

dzierzawy Dzierżawy
Program do kompleksowego zarządzania umowami dzierżawy, najmu i użyczenia a także ewidencji gruntów. Oszczędza czas dzięki temu, że łączy obsługę kont płatników z rozliczaniem należności.

oplok Opłaty Lokalne
Wygodne zarządzanie kontami podatników, zestawienie danych według wybranych kryteriów i powiązanie z programem księgowym – to cechy programu, dzięki któremu znakomicie poprowadzisz w jednostce ewidencję i rozliczanie opłat.

podatki Podatki
Od nieruchomości, rolny, leśny, od osób fizycznych i prawnych - obsługa najważniejszych danin w jednym programie. Dzięki integracji - m.in. z Księgowością Zobowiązań i bazą osobową - sprawnie zarządzisz informacjami dotyczącymi podatków w swojej jednostce.

uw Użytkowanie Wieczyste
Program do zintegrowanego zarządzania umowami i opłatami z tytułu użytkowania wieczystego. Cała dokumentacja w jednym miejscu i wygodne przekazywanie należności do księgowości - oto cechy programu. Do tego m.in. wzorzec wydruku, aktualizacja rat i waloryzacja opłaty rocznej.

woda Woda
Program do rozliczania opłat za zużycie wody. Zapewnia zmniejszenie obiegu dokumentów dzięki współpracy z przenośnymi zestawami inkasenckimi sczytującymi dane u podatnika.

Systemy pozostałe

boadminBOAdmin
Dane są u nas szczególnie chronione. Spełnienie wymagań GIODO, szyfrowanie, przydzielanie dostępu konkretnym osobom - to tylko niektóre z zalet programu do zarządzania danymi osobowymi.

dodatkimDodatki Mieszkaniowe
Program służy do obsługi dodatków mieszkaniowych i energetycznych. Pozwala zarówno na prowadzenie ewidencji, jak i wstępne rozpatrzenie wniosku na podstawie zgromadzonych danych.

epodatkiePodatki
Przedstawiamy e-Urząd. Każdy zainteresowany może teraz nie tylko poznać swoje zobowiązania podatkowe przez internet, ale i je uregulować dzięki bankowości elektronicznej. Podatnik nie musi wychodzić z domu, a urząd mniej czasu przeznacza na obsługę interesantów.

opskarb Opłaty Skarbowe
Narzędzie dla jednostek samorządowych obsługujących przyjmowanie wpłat z tytułu opłaty skarbowej. Jest zintegrowane z innymi programami i bazą osobową.

przelewy Przelewy
Oszczędność czasu, uniknięcie błędów, szybka realizacja - to tylko niektóre zalety automatyzacji. Program zapewnia współpracę z systemami bankowymi i wysyłkę dowolnej liczby przelewów.

zezwolenia Zezwolenia
Prowadzenie szczegółowej ewidencji punktów sprzedaży, drukowanie zezwoleń oraz sporządzenie zestawień – oto cechy tego programu. Jest to narzędzie niezbędne w pracy urzędników odpowiedzialnych za rejestracje zezwoleń na sprzedaż i podawanie napojów alkoholowych.