ELZAB D10 (300 tys. PLU) mobilna

<i class="fa fa-newspaper-o fa-6" aria-hidden="true"></i>

NOWOŚĆ !!!

MOBILNA i MULTIINTERFEJSOWA
Zdaniem eksperta: „Pierwsza drukarka mobilna, która może komunikować się z aplikacją sprzedaży do wyboru: za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub mini USB”.

ELZAB Mera TE FV TFT (350 tys. PLU) – z kopią elektroniczną i fakturą fiskalną

<i class="fa fa-newspaper-o fa-6" aria-hidden="true"></i>

MULTIINTERFEJSOWA
Zdaniem eksperta: „drukarka posiadająca 3 najpopularniejsze protokoły komunikacyjne może w praktyce pracować z każdym programem sprzedażowym”

Zloty Paragon W 2015 roku drukarka Mera otrzymała nagrodę „Złoty Paragon”. Organizatorem konkursu jest miesięcznik Hurt & Detal - jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG.

Novitus DEON E (150 tys. PLU) - z kopią elektroniczną

<i class="fa fa-newspaper-o fa-6" aria-hidden="true"></i>
MOBILNA
Drukarka fiskalna DEON E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Posnet Temo HS

<i class="fa fa-newspaper-o fa-6" aria-hidden="true"></i>
MOBILNA
Drukarka fiskalna Posnet Temo HS EJ to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku! Bez trudu zmieści się w podręcznej torbie, a nawet kieszeni (wymiary to 86 x 128 x 46 mm (szer. x głęb. x wys.). Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS EJ doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania. Komunikacja z komputerem odbywa się przy pomocy portu Mini USB lub bezprzewodowo przy pomocy Bluetooth (za pomocą dodatkowego modułu)

Nasi Partnerzy