• 85 74 83 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Blog

Technologie budynkowe, rozwiązanie na miarę XXI wieku

Celem budownictwa XXI wieku jest zapewnienie jak najniższych kosztów związanych z późniejszą, długoletnią eksploatacją nowo powstałych budynków. Najważniejszym aspektem jest energooszczędność. W tym przypadku odpowiednie decyzje i działania muszą zostać podjęte już na etapie projektu i realizowane od pierwszych etapów budowy.


Data Center w ofercie ZETO

Data Center najbardziej obrazowo można opisać jako gigantyczne serwerownie, które znajdują się  w kilku budynkach, gdzie w tym samym czasie pracuje wiele serwerów. W przypadku dużych firm niezbędne  jest wykorzystanie najnowszego i niezawodnego sprzętu komputerowego oraz systemów związanych z bezpieczeństwem IT. Data Center wykorzystuje się głównie do przechowywania danych, ale nie tylko.


Masz firmę? Zainwestuj w system zarządzania przedsiębiorstwem

Ułatwia obsługę takich obszarów, jak: księgowość, kadry, zaopatrzenie, relacje z klientami, łańcuch dostaw, produkcja, projektowanie, obsługa techniczna, zarządzanie projektami i serwis. O czym mowa? To ERP (Enterprise Resource Planning), czyli oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa. Jest niezastąpionym narzędziem do sprawnego i efektywnego zarządzania firmą niezależnie od tego, jaką branżę ona reprezentuje.


Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

ul. Skorupska 9
15-048 Białystok
85 74 83 303

Oddział w Poznaniu

ul. Unii Lubelskiej 1 bud. 2 lok. 16
61-249 Poznań
NIP: 542-020-28-07
KRS: 0000012499
Godziny pracy: 7.30 - 15.30
Salon firmowy: 8.00 - 16.00