• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualności

ZETO pomaga jeszcze szybciej :)

Zgodnie z ubiegłoroczną deklaracją 10 czerwca 2018 r. Drużyna ZETO Białystok ponownie wzięła udział w sztafecie maratońskiej Electrum Ekiden.
Udział w tym wydarzeniu to wspaniała rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim wsparcie Fundacji „Pomóż Im”. Część z opłat startowych została przekazana na rzecz Hospicjum dla Dzieci.
Nasza drużyna pokonała łączny dystans 42,195 km, czyli dystans maratonu w czasie 3:14:51. Pomimo upału poprawiliśmy łączny wynik o ponad 3 minuty!
W gronie 225 drużyn zajęliśmy rewelacyjne 15 miejsce (awansowaliśmy o 8).
W kategorii sztafet mieszanych uplasowaliśmy się na 7 pozycji, natomiast w kategorii sztafet firmowych na zaszczytnym 4 miejscu!