• 85 74 83 330

Praca

Specjalista ds. oprogramowania klasy ERP

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

Jedna z największych firm informatycznych w województwie podlaskim, świadcząca kompleksowe usługi kierowane do firm, instytucji i klientów indywidualnych poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OPROGRAMOWANIA KLASY ERP

Jeśli masz doświadczenie w pracy z klientami z sektora publicznego, znasz się na systemach informatycznych, potrafisz nawiązywać  i utrzymywać relacje biznesowe oraz chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze wdrożeń i sprzedaży, ta oferta jest dla Ciebie!

Miejsce pracy: Białystok

Region: podlaskie

Numer referencyjny: WZ/2024/04

Opis stanowiska:

  • udział we wdrożeniach, integracji i rozwoju systemu klasy ERP,
  • serwis i nadzór działania systemu klasy ERP,
  • konfigurowanie i dostosowywanie wdrażanego oprogramowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie o profilu technicznym, ścisłym lub ekonomicznym,
  • znajomość oprogramowania Symfonia ERP,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi baz danych MS SQL Server,
  • umiejętność organizowania sobie warsztatu pracy i współdziałania w ramach zespołu,
  • nastawienie na długofalową współpracę.

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • elastyczne formy współpracy (umowa o pracę, B2B),
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia specjalistyczne oraz udział w interesujących projektach,
  • kontakt z zaawansowaną technologią informatyczną,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych:

  • dofinansowania socjalne (np. Karta Multisport, prywatna opieka medyczna),
  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym na korzystnych warunkach,
  • dopłaty do wypoczynku pracowników,
  • imprezy integracyjne,
  • świąteczne karty upominkowe,
  • bezpłatne miejsce na parkingu firmowym.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert zawierających:

  • list motywacyjny,
  • CV z informacjami umożliwiającymi ocenę spełnienia stawianych wymagań,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji.

Zasady przetwarzania danych:

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w naszej firmie zasadami przetwarzania danych, które są dostępne tutaj.
Złożenie dokumentów drogą elektroniczną oznacza potwierdzenie zapoznania się z zasadami przetwarzania danych oraz ich akceptację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ul. Skorupska 9
15-048 Białystok
85 74 83 303

Oddział w Poznaniu

ul. Unii Lubelskiej 1 bud. 2 lok. 16
61-249 Poznań
NIP: 542-020-28-07
KRS: 0000012499
Godziny pracy: 7.30 - 15.30
Salon firmowy: 8.00 - 16.00