• 85 74 83 330

Praca

Specjalista ds. wdrożeń

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

Jedna z największych firm informatycznych w województwie podlaskim, świadcząca kompleksowe usługi kierowane do firm, instytucji i klientów indywidualnych poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ

Jeśli masz doświadczenie w pracy z klientami z sektora publicznego, znasz się na systemach informatycznych, potrafisz nawiązywać  i utrzymywać  relacje biznesowe oraz chcesz rozwijać swoje kompetencje w obszarze wdrożeń i sprzedaży, ta oferta jest dla Ciebie!

Siedziba firmy: Białystok

Miejsce pracy: Białystok

Numer referencyjny: GA/2024/04

Opis stanowiska:

  • realizacja wdrożeń oprogramowania dedykowanego jednostkom budżetowym,

  • udzielanie wsparcia technicznego i merytorycznego klientom w trakcie i po wdrożeniu,

  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla użytkowników końcowych,

  • obsługa zgłoszeń serwisowych w systemie Help Desk dotyczących oprogramowania,

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z istniejącymi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (preferowany profil ekonomiczny),

  • posiadanie wiedzy merytorycznej z dziedziny rachunkowości, płac,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu biurowego,

  • wiedza na temat funkcjonowania instytucji samorządowych oraz chęć jej rozwijania,

  • komunikatywność, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność,

  • umiejętność logicznego myślenia i pracy w stresie,

  • umiejętność organizacji własnego warsztatu pracy i współdziałania w ramach zespołu,

  • czynne posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • posiadanie wiedzy merytorycznej z dziedziny budżetu,

  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji,

  • znajomość obsługi systemów informatycznych kadrowo-płacowych, księgowych,

  • znajomość relacyjnych baz danych, języka SQL oraz systemów operacyjnych rodziny Windows lub LINUX.

Co oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z wydajnością pracy,

  • pracę w zgranym zespole pracowników, przyjazna atmosfera w pracy,

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowę o pracę, B2B),

  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • udział w ciekawych projektach,

  • bogaty pakiet socjalny:

    • dofinansowania socjalne (np. Karta Multisport, prywatna opieka medyczna),
    • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym na korzystnych warunkach,
    • dopłaty do wypoczynku pracowników,
    • imprezy integracyjne,
    • świąteczne karty upominkowe,
    • bezpłatne miejsce na parkingu firmowym.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert zawierających:

  • list motywacyjny,
  • CV z informacjami umożliwiającymi ocenę spełnienia stawianych wymagań,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji.

Zasady przetwarzania danych:

Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi w naszej firmie zasadami przetwarzania danych, które są dostępne tutaj.

Złożenie dokumentów drogą elektroniczną oznacza potwierdzenie zapoznania się z zasadami przetwarzania danych oraz ich akceptację.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ul. Skorupska 9
15-048 Białystok
85 74 83 303

Oddział w Poznaniu

ul. Unii Lubelskiej 1 bud. 2 lok. 16
61-249 Poznań
NIP: 542-020-28-07
KRS: 0000012499
Godziny pracy: 7.30 - 15.30
Salon firmowy: 8.00 - 16.00