• 85 74 83 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Blog

Fotowoltaika dla firm. Czy warto zainwestować w panele słoneczne?


Korzyści dla firm

Najważniejszym argumentem za montażem instalacji fotowoltaicznej jest oczywiście czynnik ekonomiczny. Fotowoltaika dla firm to jedna z niewielu, o ile nawet nie jedyna, pewna w dzisiejszych czasach inwestycja. Teraz gdy koszty wszystkiego rosną, szukanie oszczędności w firmie jest zupełnie normalne. Fotowoltaika pozwoli zaoszczędzić tysiące złotych miesięcznie, bez żadnego wysiłku.

Co więcej dziś każda firma powinna prowadzić swoją praktykę w sposób zgodny z ogólnie przyjętymi zasadami ekologii. Ochrona środowiska to bardzo ważny aspekt, który może mieć realne przełożenie na to, jak postrzegana jest dana działalność w oczach potencjalnych klientów i konkurencji. Zobacz, jak wygląda kwestia inwestycji w panele fotowoltaiczne dla firm i zacznij korzystać z odnawialnych źródeł energii. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Poznaj naszą ofertę fotowoltaiki dla firm

Świadczymy kompleksowe usługi w budowie firmowej/prosumenckiej elektrowni fotowoltaicznej, a wszystkie komponenty instalacji fotowoltaicznej, takie jak moduły, inwertery, czy konstrukcje montażowe spełniają rygorystyczne kryteria, które umożliwiają skorzystanie z systemu bilansowania energii.

Korzystając z oferty C.I. ZETO, klient otrzymuje towary najwyższej możliwie jakości z gwarancją do 30 lat. Nasz serwis wspiera zarówno w okresie gwarancji, jak i w całym okresie użytkowania instalacji.

W ofercie posiadamy moduły i inwertery wielu producentów, zarówno przodujących w rankingach, jak i tych z ekonomicznymi ofertami. Co ważne projektujemy i dobieramy indywidualne rozwiązania zgodnie z potrzebami i wymaganiami inwestora, a każdy projekt obejmujemy indywidualną opieką. Wspieramy zamawiającego na każdym etapie realizacji inwestycji i przeprowadzamy inwestora przez wszystkie niezbędne formalności, dbamy o prawidłowy obieg dokumentów. Jednym słowem – nasza oferta to same korzyści. 

NASZA OFERTA


Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

ul. Skorupska 9
15-048 Białystok
85 74 83 303

Oddział w Poznaniu

ul. Unii Lubelskiej 1 bud. 2 lok. 16
61-249 Poznań
NIP: 542-020-28-07
KRS: 0000012499
Godziny pracy: 7.30 - 15.30
Salon firmowy: 8.00 - 16.00