• 85 74 83 330
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Realizacje

Wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w nowym budynku Centrum Psychiatrii USK i UDSK

Wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w nowym budynku Centrum Psychiatrii USK i UDSK

Wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w nowym budynku Centrum Psychiatrii USK i UDSK.


Instalacje elektryczne i teletechniczne, realizowane przez Centrum Informatyki „ZETO” S.A., w nowym budynku Centrum Psychiatrii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego i Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego im. L. Zamenhoffa, zostały zakończone.

W Centrum Psychiatrii będą leczeni zarówno dorośli (40 łóżek) jak i mali pacjenci (36 łóżek) na czterech kondygnacjach o łącznej powierzchni ponad 5 tys. mkw.

Centrum Informatyki ”ZETO” S.A. było odpowiedzialne za kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych wewnętrznych i zewnętrznych.

W ramach zadania rozbudowano istniejący system BMS Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego EcoStruxure o nowe elementy. W obiekcie zainstalowano ponad 120 kamer HikVision, zbudowano 137 przejść kontrolowanych w oparciu o technologię BOSCH, obiekt zabezpieczono blisko pół tysiącem czujników sygnalizacji pożaru. Systemy bezpieczeństwa zostały zintegrowane w systemie klasy PSIM: BIS firmy BOSCH.

Całkowita wartość inwestycji to 40mln zł. Inwestorem był Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, Generalnym wykonawcą: firma Budimex S.A. Prace zostały zrealizowane w formule „zaprojektuj i wybuduj”.

Więcej informacji na temat całej inwestycji można przeczytać na stronie: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Budowa Centrum Psychiatrii UMB na ostatniej prostej i Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Budowa Centrum Psychiatrii UMB na ostatniej prostej


Powrót

Data

21 grudzień 2023

Kategorie

Instalacje budynkowe

Centrum Informatyki "ZETO" S.A.

ul. Skorupska 9
15-048 Białystok
85 74 83 303

Oddział w Poznaniu

ul. Unii Lubelskiej 1 bud. 2 lok. 16
61-249 Poznań
NIP: 542-020-28-07
KRS: 0000012499
Godziny pracy: 7.30 - 15.30
Salon firmowy: 8.00 - 16.00